Keresés

Beszerző

BESZERZŐ

Dinamikusan fejlődő világítástechnikai startup keresi új munkatársát beszerző pozícióba. Cégünk világszínvonalú LED-es világítást és intelligens megoldásokat kínál mezőgazdasági termelők beltéri gazdálkodási tevékenységeihez. Innovatív vállalatként meggyőződésünk, hogy a siker egyik kulcsa az új technológiák alkalmazása, így rövid pályafutásunk ellenére cégünk kiemelkedő növekedést ért el, mely a jövőben is folytatódni fog.

FELADATOK:

  • Beszerzési feladatok elvégzése, beszerzési stratégiák kidolgozása
  • Piacismeret megszerzése a vásárolt anyagok és szolgáltatások vonatkozásában, magyar és külföldi új beszállítók megtalálása, minősítése és igény szerinti fejlesztése
  • Ajánlatkérések, pályáztatások (tenderek), ártárgyalások vezetése és szerződéskötések lebonyolítása, a teljes beszerzési folyamat hatékony működtetése
  • Megállapodások, szerződéskötések utókövetése, erős partnerkapcsolatok kialakítása
  • Műszaki kérdések, Minőségi követelmények tisztázása a beszállítókkal
  • Aktív beszerzési támogatás a projectek előkészítése fázisában (budgeting)
  • Beszerzési költségek elemzése, a meglévő termékek beszerzési költségcsökkentés lehetőségeinek kidolgozása, projektjeiben való aktív részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és beszállítók felé
  • A beszerzési folyamatok, gyakorlatok értékelése, javaslatok készítése azok fejlesztésére, és az ellátói lánc biztonságának növelésére

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozottság, nyitott személyiség, komplex gondolkodás
  • Ártárgyalásokban jártasság, Üzletorientált szemlélet
  • Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
  • ERP (integrált vállalatirányítási) rendszer ismerete
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai tudás (MS Office)
  • Magabiztos fellépés, rugalmasság, csapatszellem

ELŐNY:

  • SAP Business One ismeret,
  • Logisztikai, szállítmányozási ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Startup környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • A cég dinamikus növekedésével együtt járó kiváló fejlődési lehetőség
  • Nyitottság az innovatív ötletekre
  • Vállalati laptop és mobiltelefon
  • Betanulást követően hibrid munkavégzés – hétfő és péntek home office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Megyeri út 53.

Érdekli az állás? Jelentkezem

Főbb részletek:

Foglalkoztatás: Teljes munkaidős
Munkavégzés helyszíne: Budapest