Villamosmérnök

Dinamikusan fejlődő világítástechnikai startup keresi új munkatársát villamosmérnök pozícióba. Cégünk világszínvonalú LED-es világítást és intelligens megoldásokat kínál mezőgazdasági termelők beltéri gazdálkodási tevékenységeihez. Innovatív vállalatként meggyőződésünk, hogy a siker egyik kulcsa az új technológiák alkalmazása, így rövid pályafutásunk ellenére cégünk kiemelkedő növekedést ért el, mely a jövőben is folytatódni fog.

FELADATOK:

  • LED armatúrák elektronikai és elektromos részeinek tervezése
  • elektronikai alkatrészek fejlődésének folyamatos követése, valamint alkalmazása a design kialakításában
  • új elektronikai beszállítók azonosítása és bevonása, a beszerzéssel együttműködve
  • Projektek végrehajtása és dokumentálása
  • Projektek idő és költségterveinek elkészítése
  • Kapcsolattartás a projektet érintő más funkciókkal, telephelyekkel

ELVÁRÁSOK:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • 2-3 éves releváns mérnöki tapasztalat
  • bizonyított képesség innovatív, új dolgok létrehozására
  • projectvezetői affinitás
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

ELŐNY:

  • teljesítményelektronikai áramkörök tervezésében szerzett tapasztalat
  • Altium és Solidworks ismeret
  • elektronika ipari szabványok ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Startup környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • A cég dinamikus növekedésével együtt járó kiváló fejlődési lehetőség
  • Nyitottság az innovatív ötletekre
  • Vállalati laptop és mobiltelefon

Munkavégzés helye: Nagykanizsa vagy Budapest

A JELENTKEZÉS MÓDJA:

 A "Jelentkezem" gombra kattintás után – a bruttó bérigény megjelölésével - kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

Érdekli az állás? Jelentkezem

Főbb részletek:

Foglalkoztatás: Teljes munkaidős
Munkavégzés helyszíne: Nagykanizsa vagy Budapest