Medior Fullstack fejlesztő (Python) innovációs területre

A Food Autonomy egy dinamikusan növekvő középvállalkozás (jelenleg kb. 30 fő), amely okos üvegházi és vertikális farm lámpák tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. Cég méretének köszönhetően nagyon rugalmas a csapat.

Feladatok:

·      Frontend és backend tervezésében és fejlesztésében való részvétel (kb. 70% munkaidő)

·      Fejlesztések dokumentálása (kb. 10% munkaidő)

·      Szoftver tesztelése (kb. 10% munkaidő)

·      IT üzemeltetés (kb. 10% munkaidő)

Amit kínálunk:

·      Lehetőség és elvárás a folyamatos szakmai fejlődésre komoly kihívások teljesítésével

·      Mikroelektronikától a felhőig terjedő rendszer és rendszertervezés ismeret megszerzése

·      Széleskörű technológiák alkalmazásának lehetősége

Elvárások:

·      Informatikai területen szerzett alap vagy mester diploma

·      Legalább középfokú angol írásbeli és kommunikációs nyelvismeret

·      Érdeklődő, nyitottság az új ismeretek megszerzésére és elsajátítására

·      Önálló munkavégzésre való képesség saját napirend szerint, szükség esetén támogatás kérése és ennek jelentése

·      Csapatban való részvétel, feladatmegosztás és priorizálás

·      Minimum 3 éves szakmai tapasztalat releváns területen

·      Technológiai elvárások:

  • Python, HTML, CSS, JavaScript, Django, Docker, Git, SQL, noSQL ismerete vagy nyitottság annak elsajátítására más programozási nyelv/technológia ismeretében

·      Szoftver architektúrai ismeretek:

  • Relációs és nem relációs adatbázisok, UML, CRUD

Előnyt jelent:

·      TypeScript, Vue, DevOps, Nginx, Gunicorn, Ansible ismerete

·      Felhős megoldások ismerete, pl.: Azure

Munkavégzés helye: Budapest, Megyeri út 53.

Érdekli az állás? Jelentkezem

Főbb részletek:

Foglalkoztatás: Teljes munkaidős
Munkavégzés helyszíne: Budapest